باکس هتلی ساده ترین نوع باکس است که بیشتر در هتل ها استفاده می شود.

تخت باکس هتلی

مشخصات باکس هتلی

باکس هتلی یک فریم یک پارچه است که معمولا کلاف داخلی از جنس پروفیل های آهنی مقاوم است و در قسمت بالایی فریم تیرک های افقی باعث افزایش مقاومت سطحی باکس شده و همین امر باعث می شود که یکی از مقاوم ترین انواع باکس باشد. بر روی تیرک های افقی یک ورق نئوپان یا MDF قرار می گیرد که با پیچ های مخصوص به این تیرک ها فیکس می شوند.

در دیواره باکس نیز می توان از ورق های 8 میلیمتری نئوپان استفاده کرد که خیلی از صاحبان صنایع به خاطر این که وزن کلی باکس سنگین می شود و جابه جایی آن سخت است از این قسمت چشم پوشی می کنند چون واقعا تاثیری در مقاومت باکس ندارد.

باکس های هتلی بسیار همگام با رنگ محیط و رختخواب می شوند بدین صورت که دور تا دور فضای باکس توسط پارچه های مختلف رویه کوبی می شود که این امر به یکسان سازی محیط و نمایش لطافت دکور کمک می کند و همین طور باعث می شود برای انتخاب، تنوع بیشتری را تجربه کنید چون هم از لحاظ جنس دنیای پارچه و چرم دارای تنوع بسیار زیادی است و هم از لحاظ رنگ آمیزی و علم چیدمان رنگ بسیار متنوع است. حتی بحث پارچه ساده و طرح دار و ترکیب این دو نوع هم در میان است و گستردگی انتخاب دارای دنیای بسیار زیاد و متنوع می باشد.

مجموعه تشک تاج تولید کننده انواع تشک و ارائه دهنده تشک با بهترین کیفیت، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید تشک با نمایندگی دلاوران تاج یا با شماره موبایل 09195800060 تماس حاصل فرمایید.